Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 20 січня 2021 о 08:10, Оновлено 20 жовтня 2023 о 14:22
Автор: Рябко Р. Г.

Юний друже!

Книга – це найвище створіння людського розуму. Невичерпані стежки знань розкриває вона перед тобою. Скільки людей вклали свою працю, талант, мудрість щоб у тебе були хороші книги!

Вчені і вчителі, письменники й художники, редактори й поліграфісти, робітники, які виготовляли папір, фарби, тканини – усіх, хто працював над створенням твого підручника, не перерахувати.

Якщо кожен учень буде берегти свої книги, ними зможуть користуватись молодші школярі в наступному учбовому році. А це заощадить значну кількість паперу, на якому друкуватимуть багато нових цікавих книг.    Друзі, любіть книгу – джерело людських знань!

Вислови відомих людей про книгу

Підручники (електронні версії українською та румунською мовами):

1 клас                2 клас        3 клас        4 клас

5 клас НУШ     5 клас        6 клас НУШ

7 клас      8 клас          9 клас       10 клас         11 клас

Електронні версії підручників https://imzo.gov.ua/

Перелік електронних бібліотек

НОВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОПИС (2019)

Реультати вибору підручників для 1, 6 класу у 2023 році

Реультати вибору підручників для 5, 9 класу у 2022 році

"Посвята в читачі - 2023"

"Посвята в читачі - 2022"

"Посвята в читачі - 2021"

Людина, яка любить і вміє читати, має багато розумних, добрих, вірних друзів. Друзі ці – книги! З ними вона зустрічається ще в дитинстві і не розлучається до старості.
      З метою виховання любові до книжки та розвитку інтересу до читання, в  бібліотеці  школи та класних кімнатах 30.10.2021 р. в рамках місячника шкільних бібліотек відбулося "Посвята другокласників у читачі".
      До дітей в гості завітала Книжкова фея, яка познайомила їх із своїм Книжковим Королівством та його мешканцями. Провела з дітьми цікаві казкові вікторини. Знайко та Незнайко, що завітали до дітей, разом з дітьми пригадали правила поводження з книгою, відгадували загадки, відгадували казкових героїв.
       Бібліотекар школи провела екскурсію по книжковому Читай-місту, яке зветься Бібліотекою.  Познайомила дітей з жителями цього міста – книгами, вулицями – книжковими полицями, площею -  читальним залом, довідковим бюро – енциклопедіями, словниками, лікарнею, де ремонтують книги. Школярі дали урочисту обіцянку і  зобов’язались цінувати, берегти, бути активними читачами бібліотеки та своєчасно повертати книги.
        Після обіцянки, Книжкова фея доторкнулась своєю чарівною паличкою до кожної дитини, і з тієї хвилини другокласники стали справжніми читачами дитячої бібліотеки.
Фото - звіт

Посвята в читачі - 2020

Календар знаменних та пам'ятних дат на 2023-2024 н.р.   І документ,  ІІ документ

Календар знаменних та пам'ятних дат на 2022-2023 н.р.

Календар знаменних та пам'ятних дат на 2021-2022 н.р.

Календар знаменних та пам'ятних дат на 2020-2021 н.р.

Подорожуйте онлайн - Віртуальні екскурсії музеями України та світу

Онлайн екскурсії музеями Чернівців

Виставки

До всеукраїнського дня бібліотек - 2020

Стаття «Сучасність і казки»

Казка – це скарбниця мудрості, яку люди набували віками. В них у казковій формі розказані закони життя. Завдяки їй слухач або читач потрапляв в найдивовижніші місця, вивчав життя предків, здійснював подорожі у часі, зустрічався з незвичайними героями. Через казку передається від батьків до дітей життєвий досвід, моральні й духовні цінності, закони життя. Казки попереджають людей: «Твори добро, адже воно переможе зло, будь працьовитим і милосердним і отримаєш винагороду, а лінь і егоїзм завжди будуть покарані!». Ще з сивої давнини народ передавав нащадкам чудові фантастичні мрії про правду і людське щастя.

Казки обожнюють всі – і дорослі, і діти, адже вони не мають віку. Саме вони вселяють в наші душі магію, вони поширюють затишок, тепло і поліпшують настрій. Адже людині необхідно інколи відірватися від реального світу і вдихнути аромат казкового й магічного. Казка розважає, відволікає від важкої дійсності сьогодення, особливо під час війни в Україні з рашистськими загарбниками.

У багатьох казках за оригінальною формою оповіді, незвичайними героями, неймовірними пригодами ховається глибокий зміст. Казки вчать нас жити, ніколи не здаватися, долати труднощі, навчають бути вірними, виручати друзів і не судити про людину по зовнішності, виховують, стають зразком вчинків, думок і дій. Вони завжди мають щасливий кінець і вчать людину бути оптимістом, не зупинятися перед труднощами та боротися за своє щастя.

«Казки Погорєлова» (“Pogorelov Tales”) - це набір сучасних, цікавих та повчальних, розвиваючих двомовних казок, українською та англійською мовами для дітей, інтерактивні пазли, класичні аудіо казки за програмою молодшої школи відомих та улюблених українських і світових авторів, як сучасних, так і давніх, які користуються величезною популярністю у дітей та несуть велику користь – допомагають зрозуміти та засвоїти важливі моральні цінності, виховати дитину та отримати приємний сон.

Переходьте за посиланням та користуйтесь цінною інформацією, долучайтесь до соціальних ініціатив та збагачуйтесь духовно. https://pogorelovtales.com/

Книгоманія

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.