Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

30-річчя Незалежності України

Дата: 26 травня 2021 о 06:17, Оновлено 27 серпня 2021 о 11:03

Шановні педагоги, батьки та учні!

Щиро вітаємо Вас із 30-річчям Незалежності України! Бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного Прапору: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Бадьорості духу, добробуту й щастя кожній родині. А державні атрибути нехай і надалі вселяють у серце кожного з нас гордість та спонукають на нові подвиги заради Батьківщини.

Шановні педагоги, батьки та учні!

Щиро вітаємо з Днем Державного Прапора України! Бажаємо, щоб небо над головою було завжди ясним, мирним і блакитним, а врожай хороших справ задля добробуту країни й кожної родини щедрим і багатим.

Нехай Стяг України наповнює душу гордістю за Батьківщину й прагненням щодня творити її щасливе сьогодення й майбутнє.

З повагою адміністрація школи.

Сьогодні, 23 серпня 2021 року, учні Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Чернівецької міської ради стали учасниками Масштабного дійства «Синьо-жовті площі Чернівців». Захід був приурочений до Дня Державного Прапора.

Жовто-блакитними барвами майоріли сьогодні площі Чернівців, радістю сяяли очі дітей!

Шановні педагоги, батьки та учні!

У м. Чернівці 18-24 серпня 2021 р. відбудеться безліч святкових заходів, присвячених 30-річчю Незалежності України. Дізнатися про них Ви зможете, натиснувши на покликання:

Також інформуємо, що на виконання Програми заходів з відзначення в місті Чернівцях Дня Державного Прапора України та 30-річчя Незалежності України, затверджених Чернівецьким міським головою, Плану заходів щодо відзначення Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України, затверджених наказом управління освіти від 30.04.2021 р. №154, освітні заклади міста беруть активну участь у заходах, а саме:

23 серпня 2021 року о 17:00 на площах міста (Центральній, Соборній, Театральній, Філармонії, Пресвятої Марії та КМЦ «Садгора») відбудеться Масштабне дійство «Синьо-жовті площі Чернівців», у якому активну участь візьмуть й учні нашої школи;

24 серпня 2021 року об 11:00 у дворику Міського палацу дітей та юнацтва (вул. Шептицького, 10) відбудеться фотопанорама «Слава Україні – Героям Слава!» та в інших цікавих заходах.

Долучаємося разом до святкування 30-річчя Незалежності України!

З повагою адміністрація школи.

Сьогодні, 29 травня 2021 р., на Святі Останнього дзвоника учні початкової школи взяли участь у флешмобі "Синьо-жовтий передзвін".

Сьогодні, 20 травня 2021 р., у рамках відзначення 15-річчя Всесвітнього Дня вишиванки, Дня Державного Прапора України, 30-річчя Незалежності України у Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Чернівецької міської ради урочисто відбувся Освітній вернісаж «Любіть Україну».

У рамках свята відбулися різні заходи, а саме:

Завершилося свято флешмобом вишиванок «Перлина-Україна».

За результатами свята створено відеоролик "Любіть Україну".

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.